Iparág szerint
Közösségi közzététel az iparágadnak.
Nézd meg, hogyan használják a közösségi közzétételt a kereskedelmi, vendéglátóipari, oktatási és más csapatok.
Iparág szerint
01 · Iparág szerint
AI és SaaS
Az AI megírja, a felhasználód dönt.
02 · Iparág szerintMarketingügynökségek
Tartsd mozgásban az ügyfelek bejegyzéseit a portálodról.
03 · Iparág szerintKiskereskedelem és e-kereskedelem
Új termékek. Kész közösségi bejegyzések.
04 · Iparág szerintVendéglátás
Tervezz megfelelő hírt minden helyszínhez.
05 · Iparág szerintIngatlan
Tartsd közösségi hírfolyamodban az új ingatlanhirdetéseket.
06 · Iparág szerintEgészség és jóllét
Tervezz előre egészségügyi és szolgáltatási híreket.
07 · Iparág szerintAutókereskedelem
Népszerűsíts járműveket aktuális adatokkal.
08 · Iparág szerintHelyi szolgáltatások
Oszd meg az elkészült munkát egy egyszerű bejegyzéssel.
09 · Iparág szerintMédia- és alkotói platformok
Vidd közösségi felületekre a kész történeteket.
10 · Iparág szerintOktatás
Hangold össze a kurzus- és eseménybejegyzéseket.
11 · Iparág szerintNonprofit szervezetek
Tervezz kampányhíreket kis csapattal.
12 · Iparág szerintToborzás
Új pozíciók, megosztásra készen.